izmirde-israili-protesto-ettiler

İzmir'de İsrail'i Protesto Ettiler

İZMİR'de, Anadolu Gençlik Derneği üyeleri, İsrail'in Gazze'ye yönelik başlatığı saldırıları protesto etti.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • TORBALI'DA ÜRETİLEN 'PİTAYA' YÜZ GÜLDÜRDÜ

  Torbalı'da Semih Elmas, (46) kurduğu serada ürettiği tropik meyve 'pitaya'nın tanesini, büyüklüğüne göre 15 liraya kadar satıyor.

 • Mutlu belediye, mutlu başkan…

  Gaziemir Belediyesi’nin çalışanları geçmişe dönük alacaklarının tümünü 2012 yılı bitmeden ödeme sözünü yerine getiren Başkan Şenol’a, “kılıcıyla gücü, elindeki teraziyle de adaleti” temsil eden bir heykel etti. Şenol, “Çalışanı mutlu belediye, hizmetiyle halkı güldürür” dedi

 • İZSU’dan Buca’ya modern hizmet binası

  Şirinyer Parkı’nın içinde prefabrik yapıda hizmet veren Buca Şube Müdürlüğü’nün yeni binasına taşınması ile birlikte Bucalılar, İZSU ile ilgili resmi işlemlerini daha geniş ve modern ortamda gerçekleştirecek. İhale sürecinin tamamlanmasının ardından başlayacak bina imalatı bir yılda tamamlanacak.

 • ‘Engeller eğitim ve azimle aşılıyor’

  Dünya Engelliler Derneği’ndeki kasiyerlik eğitimi gören engelli kursiyerleri ziyaret eden Başkan Şenol, istekleri dinledi, “Belediye olarak hep yanınızda olacağımızı bilin” dedi…

 • Bucalı kadınlar tasarruf yapmayı öğrendi

  Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) İzmir İş Kadınları Derneği (İzikad) ile birlikte hayata geçirdiği ‘TEB Aile Akademisi Kadınca Birikimler Projesi’ kapsamında Bucalı kadınlara tasarruf eğitimi verildi. Buca Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen, toplumun finansal okuryazarlık seviyesini yükseltip, bireylerin tasarruf ve birikim bilincini geliştirmeye katkı sağlamayı hedefleyen eğitimde Bucalı kadınlar, aile bütçesi oluşturma, borç yönetimi, bankacılık ürünlerinin doğru kullanımı, tasarruf ve birikim konularında bilinçlendirildi.

Son Güncelleme: 19 Kasım 2012, Pazartesi
Haber 196 kez görüntülendi.

Basmane Meydanı'ndaki toplanan yaklaşık 150 kişi, İsrail saldırılarını sloganlarla protesto etti. Hayatını kaybedenler için duaların da okunmasının ardından grup adına yapılan açıklamada, şöyle denildi:

"Terör devleti olduğunu söylediğimiz işgalci İsrail, yine müslüman Filistin halkına yönelik acımasız bir katliama girişti. ABD'de Obama'nın ikinci kez başkan seçilmesiyle, bölgede İsrail'in küstahça tavırlarının son bulacağının propagandasını yapanların, nasıl bir hayal aleminde yaşadıkları bir kez daha ortaya çıktı. Kim ne derse desin ABD, İsrail'in bu davranışını gözmezden gelecektir. ABD'de kim başkan olursa olsun eli kanlı İsrail'i desteklemeye devam edecektir. Halkımız bilmeli ki bu bölgede akan tüm kanın, bütün iç savaşların ve bütün terör olaylarının arkasında doğrudan yada dolaylı olarak İsrail vardır."

Grup, basın açıklamasının ardından olaysız dağıldı.

Etiketler : izmir  israil 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri