24-kasim-ogretmenler-gunu-karsiyakada-karanfillerle-kutlandi

24 Kasım Öğretmenler Günü Karşıyaka'da Karanfillerle Kutlandı

Karşıyaka Belediyesi eğitimcileri “24 Kasım Öğretmenler Günü”nde de unutmadı. Hafta sonunda düzenlenen bir dizi etkinlikle öğretmenlerimizin bu özel günü kutlandı.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • İzmir’de “renkli” geceler

  İzmirlileri 31 Aralık gecesi Cumhuriyet Meydanı’nda Kıraç konseri ile ağırlamaya hazırlanan İzmir Büyükşehir Belediyesi, kentin önemli buluşma noktalarını renkli ışıklarla donattı. Ulaşıma da ek seferler konuldu.

 • Belediye Başkanlığının nasıl yapılacağını gösterdim

  Buca’da 15 yıl Belediye Başkanlığı yapan Cemil Şeboy gazetemizi ziyaret etti.

 • Işın Karaca Karabağlarlı kadınlar için söyleyecek

  Karabağlar’da 8 Mart renkli geçecek

 • Görüntü kirliliğine geçit yok

  Güzelbahçe’de görüntü kirliliğine neden olan afiş ve pankartlar toplanıyor.

 • Körfez için el ele

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, TCDD ile işbirliği yaptıkları Rehabilitasyon Projesi ile körfezde hayatı geri döndüreceklerini söyledi. Başkan Kocaoğlu, “Bu çalışma, körfezin devamlılığı için şart. Çıkarılacak 18-20 milyon metreküp çamurun yarıya yakını 1. sınıf kum, geri kalanı da 1. sınıf alüvyon topraktır. İçinde kirlilik yoktur, sadece tuz vardır” dedi. TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman da “Bütün hedefimiz İzmir’e katkıda bulunmaktır” şeklinde konuştu.

Son Güncelleme: 26 Kasım 2012, Pazartesi
Haber 169 kez görüntülendi.

Karşıyaka Öğretmenler Lokali’nde düzenlenen etkinlikte, Belediye Başkanı Cevat Durak, Karşıyaka Kaymakamı Mehmet Emin Avcı ile birlikte öğretmenlere karanfil dağıttı. Karşıyaka Belediyesi orkestrası “Orkestra Karşıyaka”, Öğretmenler Günü’ne özel hazırladığı repertuarla mini bir konser verirken, halk oyunları ekibi de kısa bir gösteri yaptı.

 

Öğretmenlerin hizmetlerinin unutulmasının mümkün olmadığını belirten Başkan Durak, “ Ben de bir öğretmen çocuğu olarak büyüdüm. Kendi kızım da öğretmenlik yapıyor. Hepimiz gelişimimizi öğretmenlerimiz ile tamamladık. Neler öğrendiysek onların ışığında başlatılan aydınlanma ile sağlandı. Atatürk’ün ışığında ülkemizi öğretmenlerimiz aydınlattı” dedi.

 

Kahvaltılı Teşekkür

 

Öte yandan, Karşıyaka Belediyesi Yalı Kadın Danışma Merkezi gönüllüleri de, emekli öğretmenler için bir kahvaltı verdi. Yalı Mahallesi’nde Uysal Unlu Mamülleri’nin ücretsiz tahsis ettiği salonunda düzenlenen kahvaltıya bölgede oturan 40 emekli öğretmen katıldı. Sanatçı Mustafa Özenç’in de sazıyla renk kattığı kahvaltıda eğitim emekçileri unutulmamış olmanın mutluluğunu yaşadı. Kahvaltının ardından ise, öğretmenler için bir Karşıyaka gezisi düzenlendi.

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri