ibrahim-tatlises-san-derslerine-basladi

İbrahim Tatlıses şan derslerine başladı

Silahlı saldırıya uğradıktan sonra sahneye dönebilmek için ses tellerinden ameliyat olan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses şan dersleri almaya başladı.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 13 Aralık 2012, Perşembe
Haber 147 kez görüntülendi.

Eski günlerine dönebilmek için sıkı bir çalışma programına başlayan Tatlıses aldığı fizik tedavilerden sonra şimdi ise yeterli olmayan sesi için özel şans derslerine başladı. Ünlü türkücü, şans derslerine başladığını önceki gün twitter sayfasından duyurdu. Önceleri şan dersi alanlara hayret ettiğini ifade eden Tatlıses, ardından sayfasına “Ben şimdi ne çalışıyorum biliyor musunuz? Komik ama gerçek, bütün şancılar ve şan dersi alanlar bilir. Mam mem, mim, mam, muu. Şan dersi alanlara hayret ederdim. Şimdi hayret edilen ben oldum. Aslında ben Allah’ın bana bahşettiği sesi kullandım. Kimseyi küçük görmedim her gülün kokusu ayrıdır dedim. Bu da Allah’tandır şükrettim, şimdi ne yapmak lazım. Şan çalışmak lazım” diye yazarak, bu güzel haberi sevenleriyle paylaştı.

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri