3-kopru-ne-zaman-acilacak

3. Köprü ne zaman açılacak?

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, İstanbul'a yapılacak 3. Köprü'nün 2015 yılının sonuna kadar bitirilmesinin hedeflendiğini bildirdi.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Türkiye'ye hücum!

  Yasa çıktıktan sonra en çok hangi ülke Türkiye'den gayrimenkul aldı?

 • Memurluğu sil baştan değiştirecek!

  Devlet Personel Başkanlığı'nın ev sahipliğinde Abant'ta toplanan çalıştay devlet personel rejimine yön verecek konuları masaya yatırdı. Kamuoyunda "yeni 657" olarak bilenen kanun hazırlığı kamuda çalışma hayatını sil baştan değiştirecek!

 • Türkiye maden buldu!

  Sanayi üretiminin hesaplanmasında baz yılı 2010 oldu. İmalatın payı düştü, madenciliğin payı yüzde 3'ten 6'ya çıktı. İmalatın içinde de tekstilin payı düştü, cevher madenciliğinin payı 3 kat arttı

 • Prim borçlarına 36 ay taksit imkanı

  Bakan Faruk Çelik, prim borçlarıyla ilgili düzenlemeyi anlattı.

 • Gelir Vergisi Kanunu hazır

  2013 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı ile 2011 Yılı Merkezi Yönetim Kesin Hesap Kanunu Tasarısı'nın görüşmeleri, Plan ve Bütçe Komisyonu'nda başladı.

Son Güncelleme: 13 Şubat 2013, Çarşamba
Haber 68 kez görüntülendi.

 

BOĞAZİÇİ KÖPRÜSÜ TRAFİĞİ AKSATMAYACAK ŞEKİLDE BAKIMA ALINACAK

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Boğaziçi Köprüsü'nün trafiği aksatmayacak şekilde bakıma alacaklarını söyledi.

Bakan Binali Yıldırım, Çırağan Sarayı'ndaki Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Aselsan ve Netaş arasında imzalanan dördüncü nesil haberleşme alanı projesi olan 4G iletişim işbirliği imza törenine katıldı. Yıldırım, tören çıkışı basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı. Boğaziçi Köprüsü'nün bakıma alınacağını belirten Yıldırım, "Bogaziçi Köprüsü'nde bakım çalışması yapacağız, bakım için program yapıldı. Ancak burada sınırlı bir şekilde köprünün trafiğe kapatılması değil de gece çalışmaları yapmayı planlıyoruz. Aynı anda da trafik akışını sağlayacak bir program uygulanacak. Bunların hepsini planladık. Önemli olan ne zaman yapılacağı değil. Onarım yapılırken trafik sıkıntısının minimum seviyeye indirilmesidir. Biz bunun için tedbirleri aldık." dedi.

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri