egeli-hazirgiyim-ihracatcilarindan-emre-kizilgunesler-guven-tazeledi

Egeli Hazırgiyim İhracatçılarından Emre KIZILGÜNEŞLER Güven Tazeledi

Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Emre Kızılgüneşler tekrar seçildi. Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin seçimli olağan genel kurul toplantısı, Ege İhracatçı Birlikleri’nde yapıldı. EHKİB Başkanı Emre Kızılgüneşler tek aday olarak girdiği seçimde güven tazelerken, yönetim kurulu listesinde 2 değişikliğe gitti.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Karadeniz ulaşımının kaderi İzmir’de çizilecek!

  Karadeniz Ekonomik İşbirliği Ulaştırma Bakanları Toplantısı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın davetiyle İzmir’de toplanıyor. Karadeniz ülkeleri arasındaki taşımacılığının önündeki engellerin kaldırılmasıyla ilgili konuların tartışılacağı toplantıda Karadeniz’in ulaşım kaderi belirlenecek. Bakan Yıldırım, toplantı sonrasında Çiğli’de kurulan 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesinin temelini atacak.

 • İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, TASARRUF TEDBİRLERİ UYGULAYACAK

  Ekonomideki gelişmelerin "iç açıcı" olmadığını söyleyen Başkan Kocaoğlu, Belediye'deki tüm birimlerden 1 Aralık tarihine kadar tasarruf tedbirleriyle ilgili önerilerini istedi. Kocaoğlu, "Bugüne kadar her türlü fırtınaya karşı finans gücümüzle ayakta kalabildik. Tedbirli davranmak zorundayız. Belediyenin ekonomisini zor topladık, kredibiliteyi zor sağladık. Tekrar başladığımız noktaya dönmeyelim. Biz devlete borç takan bir belediye değiliz. Bundan sonra da öyle olmayacağız" dedi.

 • Şimşek'den THY açıklaması

  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, THY'de ilave bir halka arz ve bir blok satışın gündemlerinde olmadığını açıkladı.

 • Şimdi facebook'ta stajyer olmak vardı!

  Teknoloji sektörü gelecek vaadeden sektörlerin başında geliyor. Teknolojiye yeni bir yön kazandıran Facebook ise dünyanın en çok kazandıran şirketi konumunda. Facebook'ta stajyerlerinin maaşı bile dudak uçuklatıyor!

 • Cep faturalarınızı kabartan 5 neden!

  Cep telefonu faturalarınızın çok fazla geldiğini düşünenler dikkat! İşte cep telefonu kullanıcılarının şikayet sitesine gönderdiği şikayetlere göre cep yakan kabarık faturalar konusunda en fazla şikayet edilen 5 konu:

Son Güncelleme: 28 Nisan 2014, Pazartesi
Haber 164 kez görüntülendi.

 

Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Emre Kızılgüneşler tekrar seçildi. Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin seçimli olağan genel kurul toplantısı, Ege İhracatçı Birlikleri’nde yapıldı. EHKİB Başkanı Emre Kızılgüneşler tek aday olarak girdiği seçimde güven tazelerken, yönetim kurulu listesinde 2 değişikliğe gitti.

 

Genel kurul toplantısında konuşan Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Kızılgüneşler, 2023 yılında 5 milyar dolar ihracat hedeflediklerini, bu hedefe ulaşmak için önümüzdeki 4 yıl 3 konuya yoğunlaşacaklarını kaydetti.

 

2023 hedeflerine ulaşmak için tasarım odaklı çalışma yapılması gerektiğine işaret eden Kızılgüneşler, “Bizlerin artık neyi verirlerse üretirimden, neyi üretirsek satarız konumuna gelmemiz gerekiyor. Tasarımcı istihdam etmemiz gerekiyor, üniversitelerimizde tasarımcılar yetişiyor, elimizi taşın altına koymamız gerekiyor. Tasarım odaklı çalışma sonrasında ihracatını 3-4 kat arttıran firmalarımız var. Bu konuya yoğunlaşmalıyız” diye konuştu.

 

Niş sektör haline gelen gelinlik, damatlık ve abiye sektörünün Ege Bölgesi ihracatına çok daha fazla katma değer sağlayacağı çalışmalar yapmak üzere önümüzdeki 4 yıl yoğun bir çalışma yürüteceklerinin altını çizen Kızılgüneşler, şöyle devam etti: “Bu sektörün ihracat dünyasına kazandırabileceği çok potansiyel var. Bu konuda biz Ege Giyim Sanayicileri Derneği, Mimar Kemalettin Moda Derneği, kardeş oda ve derneklerle çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. Bu sektörlerin yoğun olduğu Mimar Kemalettin ve Çankaya bölgesinde eğitim çalışmalarını sürdüreceğiz. Teknik altyapının gelişmesi, pazarlamanın gelişimi ile ilgili ne gerekiyorsa yapacağız.”

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri