turkiye-israili-o-belgelerle-vuracak

Türkiye İsrail'i o belgelerle vuracak

İsrail'i tedirgin eden hamle

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 15 Ocak 2013, Salı
Haber 155 kez görüntülendi.
Uluslararası Hukukçular Birliği Yönetim Kurulu üyesi 7 Türk, 2 Mısırlı ve 1 Suudi Arabistanlı toplam 10 avukattan oluşan ve başkanlığını Birliğin Genel Sekreteri Necati Ceylan'ın yaptığı heyet, 2 gün boyunca Gazze'de incelemelerde bulunacak.
 
Yeni Yüzyıl Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı ve Anadolu Ajansı (AA) Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Refik Korkusuz, yaptığı açıklamada, heyetin İsrail 'in Gazze'deki suç ve ihlallerini belgelemek amacıyla Gazze'ye geldiğini söyledi.
 
Prof. Dr. Korkusuz, yeterli ve ikna edici delil bulmaları halinde bu suçları işleyenler hakkında yasal işlem başlatacaklarını ve Türkiye'ye döndüklerinde yetkili mercilere sunmak üzere kapsamlı bir rapor hazırlayacaklarını belirtti.
 
İsrail askerlerinin yargılandığı dava, Filistin halkının zaferidir
 
Gazze'deki Filistin Hükümeti Başbakanı İsmail Heniye de Türkiye'de görülen ve üst düzey İsrailli yetkililerin yargılandığı davanın Filistin halkının zaferini temsil ettiğini belirtti.

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri