home Yaşam Aleyna Tilki kimdir? Aleyna Tilki kaç yaşında ve nereli?

Aleyna Tilki kimdir? Aleyna Tilki kaç yaşında ve nereli?

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri Aleyna Tilki. Aleyna Tilki’nin henüz yaşı küçük olmasına rağmen büyük bir karaktere bürünmesi ve sahnelere çıkması tartışmalara neden olmuştu. Kliplerinde giydiği cüretkar elbiseleri ise sosyal medyada çok konuşulmuştu. Aleyna Tilki’nin çocuk yaşta kadınsallığı ön plana çıkarıp sahne alması eleştirildiği gibi destekleyenlerde oldu. Peki Aleyna Tilki kimdir? Aleyna Tilki kaç yaşındadır? olan Aleyna Tilki 2000 doğlumlu ve sadece 16 yaşındadır.

ALEYNA TİLKİ KİMDİR?

Aleyna Tilki, 2014 yılında TV 8’de yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılarak adını duyurmuştu. 2000 doğumlu olan Aleyna Tilki Konya doğumludur. Annesi Trabzon Of’lu olan Tilki’nin babası ise Rus göçmenidir. Şuanda halen lise öğrencisi olan Aleyna Tilki 1,65 boyunda ve 48 kilodadır. Dj Emrah Karaduman ile birlikte çıkardıkları Cevapsız Çınlama şarkısı ile Youtube’da çok fazla dinlenmiştir. 

ALEYNA TİLKİ EGOSU

Popülaritesi gün geçtikçe artan Tilki’ye karşı antipati duyanların mazeretleri ise güzel şarkıcının bir programda sarf ettiği ”Benim 1 yaşından beri fanlarım var” ve ” Herkes beni parmakla gösteriyor sürekli” gibi açıklamaları oldu.  Tilki, ayrıca; “Ben ünlü bir çocuktum zaten. Hep popüler büyüdüm. Parmakla gösterilen bir çocuktum. Oturduğum semtte tüm insanlar beni tanırdı. Okula başladığımda herkes beni tanırdı. Bu yüzden hep popülerdim. Buna rağmen beni sevmeyenler olmuştur. Bu da hiç değişmemiştir zaten. Eleştirileri, kıskançlıkları hoş görüyorum. Çünkü bu benim ilk defa yaşadığım bir şey değil. Çocukluğumdan beri yaşıyorum bunu” sözlerini de sarf etti. Bu sözler sonrası Tilki’ye egosu ayrı kendisi ayrı gibi yakıştırmalar yapılıp Aleyna Tilki ve egosu diye hitap ediliyor.(Rıdvan Turşak)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir